OUR SOCIAL MEDIA

FOLLOW US

article/1dcf5dbe51.png

UDEF,Assalam Öğrenci Derneği (AGSA),Prince of Songla üniversitesi ve Fatoni üniversitesi'nin ortaklaşa gerçekleştirdikleri Tayland Uluslararası Öğrenci buluşması düzenlendi."Bağların Güçlendirilmesi" konusunun üzerinde durulan programa Somali,Endonezya,Mısır,Pakistan,Bangladeş,Tanzanya ve Tayland'lı öğrenciler teşvik etti.

UDEF, Assalam Öğrenci Derneği (AGSA), Prince of Songla üniversitesi ve Fathoni üniversitesi'nin ortaklaşa gerçekleştirdikleri Tayland Uluslararası Öğrenci Buluşması düzenlendi. "Bağların Güçlendirilmesi" teması üzerinde durulan programa Somali, Endonezya, Mısır,Pakistan, Bangladeş,Tanzanya ve Tayland'lı öğrenciler katıldı.

UDEF'i temsilen katılan Yurtdışı Teşkilatlanma Koordinatörü Muhammed Malik Taylan, Tayland'ta bulduğu sıcak ortamdan dolayı organizasyon sorumlularına  ve katılan misafirlere teşekkür etti.

Ayrıca programda AGSA temsilcisi Anwar Pumpradit, Chulalongkor Üniversitesi'nden Dr. Roostum Vansu,Fathoni Üniversitesi Başkan yardımcısı ve WİSAP Bölgesel Yönetim Kurulu Üyesi Sukree Langputeh ve Tuan İskandar Prince Dato'Mulia Katıldı.

event-news-white

Other News