OUR SOCIAL MEDIA

FOLLOW US

article/bb6334fd0388842dfb883e51aab49c267.jpeg

13. Uluslararası Öğrenci Buluşması Final Programı 7 Kasım'da Online Olarak Sizlerle

Türkiye’de uluslararası öğrenciler üzerine çalışan en büyük sivil toplum kuruluşu olan Uluslararası Öğrenci Dernekleri Federasyonu (UDEF), her yıl geleneksel olarak gerçekleştirilen öğrenci buluşması final programı bu yıl Gaziantep’ten canlı yayınla yapılacak. Programa Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da katılması bekleniyor.


Türkiye’de misafir öğrencileri tek çatı altında toplayan en büyük sivil toplum kuruluşu olan UDEF’in 13. Uluslararası Öğrenci Buluşması Final Programı “Dünya ile Buluş” sloganıyla 7 Kasım’da canlı yayınla yapılacak.


Mavera Kongre ve Sanat Merkezinden canlı yayınla seyircinin karşısına çıkacak olan organizasyona; Türkiye’den, Malezya’ya Güney Kore’den ABD’ye, Kırgızistan’dan Filistin’e, Arnavutluk’tan Tanzanya’ya varıncaya kadar birçok ülkeden canlı bağlantılar gerçekleştirilecek.


Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın da Katılması Bekleniyor


203 ülkeden 200 bini aşkın uluslararası öğrenciye ev sahipliği yapan bu Uluslararası Öğrenci Buluşması Final programıyla, Türkiye’de eğitim alan binlerce uluslararası öğrenci kendi ülkelerinin kültürel renkleriyle bambaşka bir mozaik oluştururken “Dünya ile Buluş” vurgusunu yapıyor.


60 Ülkeden Canlı Bağlantı


Gaziantep Üniversitesi ev sahipliğinde Mavera Kongre ve Sanat Merkezinde düzenlecek olan 13. Uluslararası Öğrenci Buluşmaları Final Programı, reklam filmi ile başlayacak. Ardından Kur’an-ı Kerim tilavetinin yapılacağı program, UDEF tanıtım filmi ve uluslararası öğrenci konuşması ile devam edecek. 68 dernek ve 25 temsilcilikten oluşan yurt içi bağlantılarının sonrasında UDEF Başkanı Dr. Mehmet Ali Bolat’ın konuşmasına yer verilecek.


Endonezya ve Arnavutluk Dans Ekibi’nin gösterileriyle hareketlenecek programda 60 ülkeden bağlantı gerçekleştirilecek. Program çekiliş, plaket, teşekkür, hediye takdimi ve fotoğraf çekimi ile son bulacak.


Çekiliş ve Sürpriz Hediyeler


Bu yıl 13.’sünü gerçekleştirdiği programda UDEF bir ilke imza atıyor. Her yıl yaptığı uluslararası öğrenci buluşması final programlarında uluslararası öğrencilere sürpriz hediyeler kazanma imkanı sunan UDEF,  bu yıl e-bilet ile uluslararası öğrenciler için hem sürpriz hediyeler kazanma imkanı sağlıyor hem de program anısı olarak e-bilet veriyor. http://uluslararasiogrencibulusmasi.com/ internet sitesi üzerinden form dolduran katılımcılar biletlerinde ki barkot numaralarına göre çekilişe katılıyor, çekilişin sonuçları ise UDEF Youtube kanalından gerçekleştirilecek olan online final programı canlı yayınında açıklanıyor. 


e-bilet almak için linke tıklayın: https://bit.ly/3ecLDEg

    
13.Uluslararası Öğrenci Buluşması Reklam Filmini izlemek için tıklayınız: https://youtu.be/wly0o69Xozg    

event-news-white

Other News