OUR SOCIAL MEDIA

FOLLOW US

article/bc72f7281bcb6467d981780e69525350c.JPG

Başkan Akgül Heyetiyle Birlikte Tekirdağ’da Kurumsal Ziyaretlerde Bulundu

Uluslararası Öğrenci Dernekleri Federasyonumuzun (UDEF) Genel Başkanı Doç. Dr. Osman Akgül beraberindeki UDEF heyetiyle birlikte Tekirdağ’da bir dizi kurumsal ziyaret gerçekleştirdi.

 

         UDEF Genel Başkanımız Doç. Dr. Osman Akgül, UDEF’in çalışmalarını paylaşmak, dünyadaki/ülkemizdeki uluslararası öğrenci hareketliliğini aktarmak ve uluslararası öğrencilik alanında kurumlarla iş birlikleri kurmak ve geliştirmek üzere beraberindeki heyetle birlikte Tekirdağ’da bir dizi kurumsal ziyaret gerçekleştirdi.

 

         Bu kapsamda Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, Namık Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mümin Şahin, Gençlik ve Spor İl Müdürü Ahmet Üzgün ve Tekirdağ İl Göç İdaresi Müdürü Ömer Gümüş makamlarında ziyaret edilerek görüşmeler gerçekleştirildi.

 

         Görüşmelerde UDEF’in üstlenmiş olduğu kurumsal misyon ve vizyon çerçevesinde ülkemiz ve dünya akademik literatürüne uluslararası öğrencilik anlamında büyük katkılar sağlayan projelerinden, öğrencilerin eğitim, sosyal, kültürel ve sportif yaşamlarının iyileştirilmesi ve zenginleştirilmesine yönelik yapılan faaliyetlerden ve öğrencileri kendi ülkelerindeymiş gibi hissettirecek hizmetlerden bahsedilerek, fikir teatisinde bulunuldu. 

 

         Ziyaretlerde Başkan Akgül’e Özel Kalem Müdürümüz Aslan Bekiroğlu, UDEF 13. Bölge Başkanımız Rahim Celeb, Tekirdağ Uluslararası Öğrenci Derneği Başkanımız Şükrü Aktürk ve dernek yönetiminde yer alan üyeler de eşlik etti.

 

 

*Ziyaretlere ilişkin fotoğraflar aşağıda yer alan resim galerisinde bulunmaktadır. *

 

event-news-white

Other News