OUR SOCIAL MEDIA

FOLLOW US

article/1d3beff4f4.png

UDEF Yurtdışı Teşkilatlanma Koordinatörlüğü Bosna Hersek’te eğitimine devam eden uluslararası öğrencileri ziyaret etti.

UDEF Yurtdışı Teşkilatlanma Koordinatörlüğü Bosna Hersek’te eğitimine devam eden uluslararası öğrencileri ziyaret etti.

17-21 Ocak tarihleri arasında gerçekleştirilen ziyarete İHH Yönetim kurulu üyesi Niyazi Özgür Yüce, İHH Eski Gazze Temsilcisi Mehmet Kaya, UDEF Yurtiçi Teşkilatlanma Koordinatörü Adnan Oğuz, UDEF Yurtdışı Teşkilatlanma Koordinatörü Muhammet Malik Taylan ve UDEF Projeler Koordinatörü Muhammet Halid Durmuş katıldı.

2012 yılında başlayan IHH, UDEF ve Uluslararası Saraybosna Üniversitesin gerçekleştirdiği proje ile Bosna Hersek’te eğitim alan öğrencilerin eğitim çalışmalarını değerlendirmek üzere gerçekleştirilen ziyarette Maarif Vakfı Balkan Koordinatörü Salih Sağır, Uluslararası Saraybosna Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Tahsin Erkan Türe, Genç İHH Saraybosna temsilciliği ve Türkiye mezunu Doç. Dr. Mustafa Sefo ziyaret edildi. Ziyaretler kapsamında Bosna Hersek’te yürütülen uluslararası öğrenci çalışmaları ile alakalı istişarelerde bulunuldu. 

Bosna Hersek’te öğrenim hayatlarını sürdüren uluslararası öğrencilerle de bir araya gelen heyet bu sene eğitim hayatlarını tamamlayacak uluslararası öğrencilerin  gelecek planları hakkında bilgiler aldı ve öğrenciler ile hasbihal etti. 

event-news-white

Other News