OUR SOCIAL MEDIA

FOLLOW US

article/b7dac96ec9df84dad83f89fb2609b63ec.jpeg

Endonezya'da Faaliyet Yürüten KAMMI Kurumu UDEF'i Ziyaret Etti

Endonezya’da yürüttüğü gençlik çalışmaları ile bilinen KAMMI kurumunun Genel Başkanı Susanto Triyogo ve beraberindeki heyet Türkiye'deki programları kapsamında UDEF'e ziyarette bulundu. 


KAMMI kurumunun Genel Başkanı Susanto Triyogo ve beraberindeki heyet Türkiye'deki programları kapsamında UDEF’i ziyaret etti. UDEF Başkanı Dr. Mehmet Ali Bolat ve UDEF Yurtdışı Çalışmalar Koordinatör Yardımcısı Emre Eryılmaz'ın bulunduğu görüşmede KAMMI ve UDEF'in birlikte gerçekleştirebileceği etkinlik ve çalışmalar üzerine istişarelerde bulunuldu.


Ziyarette KAMMI Genel Başkanı Susanto Triyogo, UDEF'in İslam Dünyası için çok önemli bir kuruluş olduğunu ifade ederken aynı çalışmanın bütün İslam Dünyasında uygulanması gereken örnek bir model olduğunu söyledi.


UDEF Başkanı Dr. Mehmet Ali Bolat, KAMMI'nin de çok önemli bir kurum olduğunu ifade ederek bulunduğu her mecliste KAMMI ve çalışmalarından örnek olarak bahsettiğini dile getirdi.


UDEF ve KAMMI'nin ileriki süreçlerde daha sıkı çalışmalar gerçekleştirmesi gerektiği konusunda hem fikir olunan görüşmede birlikte yapılabilecek etkinlikler üzerine de istişareler yapıldı.

event-news-white

Other News