OUR SOCIAL MEDIA

FOLLOW US

article/b3775_vxsWp99.jpeg

Federasyon Heyetimizden Düzce Derneğimize Ziyaret

         Uluslararası Öğrenci Dernekleri Federasyonu (UDEF) heyetimiz, Düzce Uluslararası Öğrenci Derneğimize ziyaret gerçekleştirdi.

         Dünyanın birçok ülkesinden Düzce’ye yükseköğrenim görmek için gelen uluslararası öğrencilere çalışmalarıyla hitap eden Düzce derneğimizin yeni çalışma ofisini görmek, dernek yönetimi ve gönüllüleriyle bir araya gelmek üzere federasyon heyetimiz tarafından ziyaret gerçekleştirildi.

       Teşkilatlanmadan Sorumlu Başkan Yardımcımız Adnan Oğuz, Kurumsal ve Dış İlişkilerden Sorumlu Başkan Yardımcımız M. Malik Taylan, Muhasebe ve Finans Koordinatörümüz Mehmet Gündüz'den oluşan federasyon heyetimiz ziyaret kapsamında gönüllü ülke temsilcilerimizle bir araya geldi. Karşılıklı bilgi ve fikir alışverişinin yapıldığı toplantının ardından Düzce Üniversitesi Türk Dünyası Topluluğu ile de bir görüşme gerçekleştirildi.

         Heyetin son durağı ise Düzce derneğimizin Yönetim Kurulu Üyesi Yücel Özer’i makamında ziyaret etmek oldu. Düzce ziyareti boyunca heyete eşlik eden dernek başkanımız Coşkun Zabunoğlu’yla birlikte yapılan ziyarette gündem kentteki uluslararası öğrencilerin eğitim, sosyal yaşam, barınma gibi alanlardaki ihtiyaçlarına cevap verebilecek hizmetler oldu.

 

event-news-white

Other News