OUR SOCIAL MEDIA

FOLLOW US

article/465903ad7c3e4d1ba93393c2db0ce1ed.jpg

Kuveyt’te UDEF Tanıtıldı

Dünya’nın bir çok noktasında 60 Ülkede 76 Temsilcilik ile faaliyetlerini yürüten Uluslararası Öğrenci Dernekleri Federasyonu (UDEF) The International Islamic Charity Organization (IICO) tarafından Kuveyt’te düzenlenen ve dünyada açlığın önlenmesini amaçlayan “Açlığa Karşı İnsanlık Bir" uluslararası konferansına katıldı.


Dünya'da bir milyardan fazla insanın yaşadığı açlığa dikkat çekmek amacıyla The International Islamic Charity Organization (IICO) kurumunun Kuveyt'te düzenlediği "Açlığa Karşı İnsanlık Bir" adlı konferansta UDEF stantı açıldı. UDEF ve uluslararası öğrenci çalışmaları ile alakalı bilgilendirmelerin yapıldığı stanta konferans katılımcıları yoğun ilgi gösterdi.


Programın ardından The International Islamic Charity Organization Başkan Yardımcısı Muhammad R. Alshammari, Projelerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Salah Gh Sultan ve Ali Saud Bader Mefreh ile bir görüşme de gerçekleştiren, UDEF Yurtdışı Çalışmalar Genel Koordinatörü M.Malik Taylan ve UDEF  Projeler Koordinatörü M. Halid Durmuş, iki kurum arası yapılacak ortak plan ve projeleri istişare etti.
 

event-news-white

Other News