OUR SOCIAL MEDIA

FOLLOW US

article/a0100b080e.png

Latin Amerika İslam Enstitüsü Genel Sekreteri Hassan Hammadeh ve Latin Amerika İslam Enstitüsü üyeleri UDEF’i ziyaret etti.

Latin Amerika İslam Enstitüsü Genel Sekreteri Hassan Hammadeh ve Latin Amerika İslam Enstitüsü üyeleri  UDEF’i ziyaret etti.

22 Ocak Pazartesi günü gerçekleştirilen ziyarette; UDEF Başkanı Dr. Mehmet Ali Bolat , UDEF Yurtdışı Teşkilatlanma Koordinatörü Muhammed Malik Taylan,UDEF Yurtdışı Teşkilatlanma Fonlar Koordinatörü Sid Ahmed Saıdy, Latin Amerika İslam Enstitüsü Genel Sekreteri Hassan Hammadeh ile Latin Amerika İslam Entitüsü üyeleri tanışarak uluslararası öğrenci çalışmaları ile alakalı istişarelerde bulundu.

Tanışma ve istişare faslının ardından UDEF Başkanı Dr. Mehmet Ali Bolat UDEF’in, Latin Amerika İslam Enstitüsü Genel Sekreteri Hassan Hammadeh ise Latin Amerika İslam Enstitüsü’nün çalışmaları konusunda karşılıklı bilgiler paylaşarak, Latin Amerika ülkelerinde öğrenimlerini sürdüren öğrencilerin Türkiye’de eğitim alabilmeleri adına hangi çalışmaların yapılabileceği konuşarak ortak bir zemin aradı.

event-news-white

Other News