OUR SOCIAL MEDIA

FOLLOW US

article/12ab6030e5.png

İlk olarak Malezya Nama Vakfı Dernek binamızda Başkan Mehmet Ali Bolat ile görüşme gerçekleştirdi.

 Malezya Nama Vakfı ve Nijer Agadez/İstanbulewa Bölgesi Bilma Belediye Başkanı Abba MAROUMA Elhadji LAOUEL ve danışmanları Brahim EKELE ile Faimada Chegou UDEF’e Nezaket ziyaretlerinde bulundular

Malezya Nama Vakfı UDEF binasında Başkan Mehmet Ali Bolat ile gerçekleştirdiği görüşmede Kuala Lumpur merkezli vakıflarının yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi verdi. 2004 yılında kurulan vakıf ilk günlerinden itibaren hiç durmadan çalıştıklarını ve bu çalışmaların sonuçlarını aldıklarını belirten vakıf temsilcisi Nurul Atiqah Anuar UDEF’in çalışmalarını yakından takip ettiklerini ve bu çalışmalardan dolayı Başkanımızı ve UDEF’i tebrik ettiklerini dile getirdi.

Bu görüşmenin akabinde Nijer, Agadez/İstanbulewa Bölgesi Bilma Belediye Başkanı Abba MAROUMA Elhadji LAOUEL ve danışmanları Brahim EKELE ile Faimada Chegou Federasyonumuza ziyaretlerini gerçekleştirdiler. İki ülkenin geçmişten gelen kardeşlik ve dostlukla örülmüş ilişkileri göz önünde bulundurularak, Nijer’den Türkiye’ye daha fazla öğrenci gelimesi konusunda temennilerini ilettiler. Başkan Bolat Türkiye’de yapılan Uluslararası Öğrenci çalışmaları hakkında misafirleri bilgilendirdi.

Nazik ziyaretlerinden ötürü Malezya ve Nijer heyetlerine teşekkür eder çalışmalarında başarılar dileriz

event-news-white

Other News