OUR SOCIAL MEDIA

FOLLOW US

article/8899e75030.jpg

Menfur Terör Saldırısını Şiddetle Kınıyoruz

Ankara'da meydana gelen hain terör saldırısını kınıyor, hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyoruz. 

Uluslararası Öğrenci Dernekleri Federasyonu (UDEF) olarak,  "13 Mart Pazar günü akşam saatlerinde Ankara / Kızılay'da meydana gelen terör saldırısını şiddetle kınıyor, gerçekleştirenleri lanetliyoruz. Yüce ALLAH'tan, menfur saldırıda hayatını kaybedenlere rahmet, yaralılara acil şifalar, ailelerine, yakınlarına, milletimize sabır ve metanet diliyoruz. Milletimizin başı sağolsun"

Uluslararası Öğrencilerle yakından ilgilenen, onlara ev sahipliği yapan UDEF olarak uluslararası öğrencilerin konuyla ilgili hassasiyetlerini dile getirmek istiyoruz. Birlik ve beraberliğimizi koruyarak ülkemizin böyle elim olaylarla tekrardan karşılaşmaması için  tüm ulusal ve uluslararası öğrencilerin daha dikkatli olmaları gerekmektedir. Menfur saldırıda kullanılan, kandırılmış üniversite öğrencisi gencin bir örneğinin daha olmaması için daha bilinçli ve duyarlı olmanın, birlik olmanın tam vaktidir. 

ULUSLARARASI ÖĞRENCİ DERNEKLERİ FEDERASYONU (UDEF) BAŞKANI MEHMET ALİ BOLAT

event-news-white

Other News