OUR SOCIAL MEDIA

FOLLOW US

article/70c32891e2.jpg

NAMA Foundation Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Salih Bazead, UDEF’i ziyaret ederek ortaklaşa yürütülecek olan uluslararası öğrenci projesi için anlaşma imzaladı.

NAMA Foundation Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Salih Bazead,  UDEF’i  ziyaret ederek ortaklaşa yürütülecek olan uluslararası öğrenci projesi için anlaşma imzaladı. 

14 Şubat Çarşamba günü gerçekleştirilen ziyarette; UDEF Başkanı Dr. Mehmet Ali Bolat ve UDEF Yurtdışı Teşkilatlanma Fonlar Koordinatörü Sid Ahmed Saidy, NAMA Foundation Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Salih Bazead ile  uluslararası öğrenci çalışmaları ile alakalı istişarelerde bulundu.

Tanışma ve istişare faslının ardından UDEF Başkanı Dr. Mehmet Ali Bolat, NAMA Foundation Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Salih ile bir protokol imzaladı. İmzalanan protokole göre NAMA Foundation’un 8 farklı ülkede bulunan 250 lisesinden misafir öğrencilerin üniversite eğitimleri için Türkiye’ye gönderilmesi hususunda anlaşmaya varıldı. İlk etapta 200 misafir öğrencinin Türkiye’ye gönderilmesinin planlandığı anlaşmanın idari işler ve rehberlik kısmını UDEF üstlenecek.

event-news-white

Other News