OUR SOCIAL MEDIA

FOLLOW US

article/b4c52f5e662424d3cae408d9057654789.jpg

Qatar Airways ve UDEF’ten Uluslararası Öğrencilere Dev Kampanya

Uluslararası Öğrenci Dernekleri Federasyonu (UDEF) ve Qatar Airways yaptıkları işbirliği protokolü ile uluslararası öğrencilere özel indirimlerden ve avantajlardan yararlanabilecekleri “Öğrenci Kulübü” kampanyasını duyurdu.


Türkiye’nin 75 şehrinde 68 uluslararası öğrenci derneği ve yurtdışında bulunan onlarca irtibatı ile 200 bini aşkın uluslararası öğrenciye hitap eden UDEF, Qatar Airways ile yaptığı işbirliği protokolüyle uluslararası öğrencilere özel indirimlerden ve avantajlardan yararlanabilecekleri “Öğrenci Kulübü”  kampanyasını duyurdu. Türkiye’de eğitim alan 18-30 yaş arası uluslararası öğrencileri kapsayan kampanyaya göre, özel olarak hazırlanmış bazı indirimler ve seçkin avantajlar sunuluyor. 


“Öğrenci Kulübü” kampanyası ile uluslararası öğrencilerin yararlanabilecekleri avantajlar ise şu şekilde;


Özel Fiyatlar:


Öğrenciler aldıkları her bilet ile daha fazla indirim alabilirler


QatarAirways uçuşlarında geçerli ilk bilet alımı için %10 indirim


İkinci bilet alımında %15 indirim


Üçüncü bilet alımında %20 indirim


Fazla Bagaj Hakkı


Kampanyaya dahil olan uluslararası öğrencilere özel seyahat noktalarına bağlı olarak 10 kg fazla bagaj veya daha fazladan bir parça bagaj taşıma hakkı.


Tarih Değişikliğinde Esneklik


Uluslararası öğrenciler, bir seferlik ücretsiz tarih değişikliği hakkı ile, esnek rezervasyon seçeneklerinden yararlanabilecek. Bugün aldıkları bileti istedikleri zaman kullanabilecekler.


Mezuniyet Hediyesi Olarak Privilege Club Üyelik Seviyesi Yükseltme


Öğrenci Kulübü üyesi olup yılda en az bir kez uçuş gerçekleştiren uluslararası öğrenciler, mezun olduklarında, mezuniyet hediyesi olarak Privilege Club üyelik seviyeleri bir seviye yükselir.


Ücretsiz Süper Wi-fi


Uluslararası öğrenciler, gökyüzündeki en hızlı geniş bant superwi-fi hizmeti ile tamamen ücretsiz olarak internete bağlı olmanın keyfini sürebilecek.


QatarAirways“Öğrenci Kulübüne” katılmak ve katılım koşullarına erişmek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz: https://www.qatarairways.com/tr-tr/Privilege-Club/student-club-join-now.html?cid=EMTR23457303

 

event-news-white

Other News