OUR SOCIAL MEDIA

FOLLOW US

article/4aa83988a3.jpg

Sempozyum sonrası etkinliğe katılan kurum ve uluslararası öğrenciler UDEF’e ziyaret gerçekleştirerek düzenlenen bu organizasyon dolayısıyla kurumumuzu tebrik ettiler.

24-25 Aralık 2016 tarihleri arasında İstanbul Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezinde gerçekleştirilen II. Uluslararası Öğrencilik Sempozyumu’nda dünyanın dört bir yanından akademisyen katıldı. Sempozyum sonrası etkinliğe katılan kurum ve uluslararası öğrenciler UDEF’e ziyaret gerçekleştirerek düzenlenen bu organizasyon dolayısıyla kurumumuzu tebrik ettiler.

Kore Salam Nuri and Muslim Students’ Association Korea

Bu doğrultuda geçtiğimiz hafta Pakistanlı uluslararası öğrenciler ve Kore Salam Nuri Cemiyeti’den Abdul Saboor Zaheeb, Muslim Students’ Association Korea (MSAK) Derneği’nden Mahmud El Naggar UDEF’i ziyaret etti. Başkanımız Mehmet Ali Bolat ile görüşen misafirler düzenlenen sempozyumun uluslararası öğrencilerin sorunlarının çözümünde önemli rol oynayacağını vurguladılar. Ayrıca federasyonumuzun faaliyetleri hakkında bilgi alıp, temsil ettikleri kurum hakkında sunum gerçekleştirdiler.

Etiyopya’da eğitim faaliyetleri yürüten Model Graduates Initiative for Education and Training (MGIET) kurumu 20 kişiyle beraber kurumumuzu ziyaret etti. Federasyonumuzun faaliyetleri hakkında detaylı sunum yapıldı. Daha sonra başkanımız Mehmet Ali Bolat’a hediye takdim edildi.

event-news-white

Other News