OUR SOCIAL MEDIA

FOLLOW US

article/8cc1195054.jpg

Federasyon başkanımız Mehmet Ali Bolat ve beraberindeki heyet Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Osman Arıkan Nacar'a ziyaret gerçekleştirdi.

Federasyon başkanımız Mehmet Ali Bolat, UDEF Yönetim Kurulu Üyesi Osman Akgül,  Ankara Asma Köprü UÖD Başkanı Hanefi Sinan, Turkuaz UÖD Genel Sekreteri Hüseyin Üçtepe ve Uluslararası Öğrenci Derneği - TUMED Başkanı Ergash Jumaev ile berarber 12 Aralık Pazartesi günü T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Osman Arıkan Nacar'a ziyaret gerçekleştirdi. Ziyarette 12 senedir yürütülen misafir öğrenci çalışması hakkında detaylı bilgi verildi. Ayrıca Türkiye'de eğitim alan uluslararası öğrencilerin durumları istişare edildi. Ziyaretin sonunda başkanımız Mehmet Ali Bolat Osman Arıkan Nacar'a hediye takdimi yaptı.

 Ankara ziyaretinin bir sonrakı durağı Çad Türkiye Büyükelçiliği oldu. Kültür Ataşesi Türkiye Mezunu Tayyip Zekeriya ile görüşen ekibimiz kurumumuzun faaliyetleri hakkında bilgi verdiler.

 Son olarak Türkiye Diyanet Vakfı'na ziyaret gerçekleştirildi. Türkiye Diyanet Vakfı Eğitim ve Kültür Hizmetleri Müdürü Veysi Kaya ve TDV temsilcisi Abdurrahman Şeker'le görüşte uluslararası öğrenciler üzerine fikir alışverişinde bulunuldu.

event-news-white

Other News