OUR SOCIAL MEDIA

FOLLOW US

article/4ad4229381.jpg

Federasyon merkezimizde başlayan Teşkilat Eğitim Programı'nın 6. haftasına Sivas Sultanşehir Uluslararası Öğrenci Derneği, Afyon Karahisar Uluslararası Öğrenci Derneği, Denizli Pamukkale Uluslararası Öğrenci Derneği ve Ağrı Nuhun Gemisi Uluslararası Öğrenci Derneği'nden 14 temsilci katıldı.

Federasyon merkezimizde başlayan Teşkilat Eğitim Programı'nın 6. haftasına Sivas Sultanşehir Uluslararası Öğrenci Derneği, Afyon Karahisar Uluslararası Öğrenci Derneği, Denizli Pamukkale Uluslararası Öğrenci Derneği ve Ağrı Nuhun Gemisi Uluslararası Öğrenci Derneği'nden 14 temsilci katıldı. İki gün devam eden programın ilk günü federasyonumuzun eğitim, teşkilatlanma, tanıtım, kurumsal ilişkiler ve akademik çalışmalar birimi koordinatörlerinin yaptığı sunumlarla başladı. Ardından Başkanımız Mehmet Ali Bolat'ın yaptığı konuşmasında tecrübe paylaşımının önemine dikkat çekerek uluslararası öğrenci çalışmasının ümmetin en büyük ve en önemli projelerinden biri olduğunu ve ümmetin geleceğinde belirleyici bir etki oluşturacağını belirtti. Cuma namazı sonrası Sefire-i Alem Uluslararası Öğrenci Derneği ziyareti ile devam eden etkinlikte Hanımlar Komisyonu Teşkilatlanma Başkanı Müzeyyen Taşçı sunum gerçekleştirdi. Sunumda katılımcılara hanım komisyonunun faaliyetleri hakkında bilgi verildi.

Programın ikinci günü Bâb-ı Âlem Uluslararası öğrenci derneği ziyareti ile başladı. Burada yapılan birim sunumlarının ardından dernek merkezinde düzenlenen Kosova Ülke Tanıtım ve Yemek Günü etkinliğine katılım sağlandı. Ülke tanıtımının ardından Kosovalı Öğrenciler hazırladıkları yöresel Trileçe tatlısını katılımcılara ikram ettiler. 

event-news-white

Other News