OUR SOCIAL MEDIA

FOLLOW US

article/a57f2d487c.png

41 ülke 75 şehirde gerçekleşen 11. Uluslararası Öğrenci Buluşması etkinliklerinin Tunus etabı UDEF ve TUNUSDER'in organizasyonuyla 21 Nisan'da Tunus Medine Çarşısı Kültür Konağı'nda gerçekleşti.

41 ülke 75 şehirde gerçekleşen 11.Uluslararasıi Öğrenci Buluşması etkinliklerinin Tunus etabı UDEF ve TUNUSDER'in organizasyonuyla 21 Nisan'da Tunus Medine Çarşısı Kültür Konağı'nda gerçekleşti.

Kuran-ı Kerim tillavetiyle başlayan programda ülke milli marşların okunmasının ardından  açılış ve selamlama konuşmaları yer aldı.Sonrasında öğrenciler yöresel kıyafetleriyle ülkelerine ait fotoğraflar ve kültürel eşyalarını sergilediler.Yöresel dans gösterileri ve müzik dinletilerinin ardından program ikramlarla son buldu.
Programa UDEF Başkan Yardımcısı Turgay Gündüz, Nahda Partisi Başkan Yardımcısı ,Eski Savunma Bakanı ve Parlemonto Milletvekili Nur Edine Elbehiri, JCI Elmedina derneği yöneticileri , Filistin Konsolosluğundan Muhamad Abu Jabal, Tunus Devlet Üniversitesi Türkçe Okutmanı Musa Kaya ve Tunus Öğrenci Birliği yöneticileri katıldı.


event-news-white

Other News