OUR SOCIAL MEDIA

FOLLOW US

article/dd78c6dbb1.png

Uluslararası Mezunlar Derneği(TUMED), Uluslararası Öğrenci Dernekleri Federasyonu (UDEF) ve UDEF çatısı altında mezun öğrencilere yönelik çalışma yapan uluslararası öğrenci dernekleri yöneticileri ile bir araya gelerek Türkiye Mezunları ile ilgili istişare kampı gerçekleştirdi.


Uluslararası Mezunlar Derneği(TUMED), Uluslararası Öğrenci Dernekleri Federasyonu (UDEF) ve UDEF çatısı altında mezun öğrencilere yönelik çalışma yapan uluslararası öğrenci dernekleri yöneticileri ile bir araya gelerek Türkiye Mezunları ile ilgili istişare kampı gerçekleştirdi. 

 Silivri Family Hotel’de,  23 Eylül Cumartesi gerçekleştirilen Mezunlar İstişare kampına UDEF Genel Başkanı Mehmet Ali Bolat ve UDEF Yürütme Kurulu, TUMED Başkanı Dr. Ergash Jumaev ve TUMED yönetim kurulu üyeleri ile ÇUDER, KULDER, KUDER, Trakya UÖD, Balıkesir UÖD, İpekyolu UÖD, Asmaköprü UÖD, İkidoğu İkibatı UÖD, Samsun UÖD, Bab-ı Alem UÖD, Turkuaz UÖD, Mihmandar UÖD, Müsenna UÖD, Erzurum UÖD, İzmir UÖD, Yedikıta UÖD, Nuhun Gemisi UÖD, Yenidoğu UÖD yöneticileri katılıdı.

 Toplantı sırasında ülkemizde lise, lisans ,yüksek lisans ve doktora eğitimi almış olan  Türkiye Mezunlarına yönelik yapılacak faaliyetler ve önümüzdeki süreçte nasıl bir  yol izleneceği konusunda görüş alışverişinde bulunuldu.
event-news-white

Other News