OUR SOCIAL MEDIA

FOLLOW US

article/b8ec5264b5ad94a8394b3b0adc446e8e4.jpeg

UDEF 20. Üye İstişare Toplantısı İstanbul’da Gerçekleştirildi

Uluslararası Öğrenci Dernekleri Federasyonu (UDEF)’in gerçekleştirdiği üye istişare toplantılarının 20.si İstanbul’da gerçekleştirildi.

 

Uluslararası Öğrenci Dernekleri Federasyonu’na bağlı 25 üye dernek ve 11 bölge başkanı iştiraki ile 20. Üye İstişare Toplantısı 28 Eylül tarihinde gerçekleştirildi. 2018-2019 eğitim-öğretim dönemi boyunca gerçekleştirilen uluslararası öğrenci çalışmalarının değerlendirildiği toplantı, UDEF Başkanı Dr. Mehmet Ali Bolat’ın açılış ve selamlama konuşması ile başladı. Geçtiğimiz eğitim-öğretim yılı boyunca gerçekleştirilen faaliyetler hakkında bilgilendirmeler yapan Bolat ayrıca “Uluslararası öğrenci çalışmalarına başladığımız günden bu yana üzerine koyarak gidiyoruz. Ciddi mesafeler kat ettik fakat her geçen yıl kat ettiğimiz bu yol gerçekleştirdiğimiz bu gelişmeler üzerimizde ki sorumluluğu biraz daha arttırıyor. Her zaman bize daha fazla gayret etmemiz gerektiğini hatırlatıyor” diyerek, 2019-2020 eğitim-öğretim yılında da uluslararası öğrenci çalışmalarının hız kesmeden devam edeceğinin sinyallerini verdi.

 

Eğitim, tanıtım, yurtdışı, eğitim ilişkileri ve akademik çalışmaların konuşulduğu toplantıda ayrıca mali bilanço da masaya yatırıldı. 2019-2020 eğitim-öğretim yılı çalışmalarının planlandığı toplantı dilek ve temenni oturumunun ardından nihayete erdi.
 

event-news-white

Other News