OUR SOCIAL MEDIA

FOLLOW US

article/bcfe9ed2ae070468394caa676ab719d69.jpg

UDEF 21.Üye İstişare Toplantısı Alanya’da Gerçekleştirildi

Uluslararası Öğrenci Dernekleri Federasyonu (UDEF)’in gerçekleştirdiği üye istişare toplantısının 21.si Alanya’da gerçekleştirildi.

 

Uluslararası Öğrenci Dernekleri Federasyonu’na bağlı 65 dernek ve 25 gönüllü irtibattan yetkililerin iştiraki ile 21.Üye İstişare Toplantısı Alanya’da düzenlendi.

 

2018-2019 eğitim-öğretim dönemi boyunca gerçekleştirilen uluslararası öğrenci çalışmalarının değerlendirildiği toplantı, UDEF Başkanı Dr. Mehmet Ali Bolat’ın açılış ve selamlama konuşması ile başladı. Geçtiğimiz eğitim-öğretim yılı boyunca gerçekleştirilen faaliyetler hakkında bilgilendirmeler yapan Bolat, ayrıca “Uluslararası öğrenci çalışmalarına başladığımız günden bu yana üzerine koyarak gidiyoruz. Ciddi mesafeler kat ettik fakat her geçen yıl kat ettiğimiz bu yol gerçekleştirdiğimiz bu gelişmeler üzerimizde ki sorumluluğu biraz daha arttırıyor. Her zaman bize daha fazla gayret etmemiz gerektiğini hatırlatıyor” diyerek, 2019-2020 eğitim-öğretim yılında da uluslararası öğrenci çalışmalarının hız kesmeden devam edeceğinin sinyallerini verdi.

 

UDEF ve derneklerin çalışmaları üzerine istişarelerin yapıldığı programda, örnek dernek çalışmaları ile ilgili sunum da yapıldı. Sunumun ardından sene boyunca yapılan faaliyetler konuşularak 2019-2020 eğitim-öğretim yılı çalışmalarının planlaması yapıldı.  21.Üye İstişare Kampı dilek ve temenni oturumunun ardından nihayete erdi.

event-news-white

Other News