OUR SOCIAL MEDIA

FOLLOW US

article/445739bb86.jpg

UDEF Ankara Kurumsal İilişkiler Başkanlığı çalışmalarında kendilerine destek olan millet vekilleri, bürokratlar ve siyasetçiler ile iftarda buluştu.

UDEF Ankara Kurumsal İletişim Başkanlığı çalışmalarında kendilerine destek  olan milletvekilleri, bürokratlar ve siyasetçiler ile iftarda buluştu.

UDEF Uluslararası Öğrenci Dernekleri Federasyonu, yıl içerisinde yaptığı faaliyetlere destek olan milletvekilleri,brokratlar ve siyasetçilerle bir araya gelerek verilen desteklerden ötürü teşekkürler dile getirildi.

Ankara Safi Restoran'da gerçekleşen iftar yemeğinde,UDEF Başkanı Mehmet Ali Bolat kısa bir selamlama konuşması yaparak misafirlerine UDEF ve bağlı derneklerinin ramazan faaliyetleri hakkında bilgi  verdi.

Yoğun katılımla gerçekleşen iftara  Nevşehir AK Parti milletvekili Ebubekir Gizligider, İstanbul AK Parti milletvekili Erkan Kandemir, Aksaray AK Parti milletvekili Dr. Mustafa Serdengeçti, Kütahya AK Parti milletvekili Mustafa Şükrü Nazlı, Samsun AK Parti milletvekili Hasan Basri Kurt, Balıkesir AK Parti milletvekili Ali Aydınlıoğlu, Uşak AK Parti milletvekili Alim Tunç, Çanakkale AK Parti milletvekili Ayhan Gider, İstanbul AK Parti milletvekili Hasan Turan, Adana AK Parti milletvekili Mehmet Şükrü Erdinç, Konya AK Parti milletvekili Abdullah Ağralı, Kültür Turizm Bakanlığı Yatırım İşleri Genel Müdür yrd Zehra Gamgam, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Balıkçılık ve Su Ürünleri Genel Müdürü Altuğ Atalay, Başbakanlık Müşaviri Cahit Tuz, TRT Yönetim Kurulu Üyesi ve Kamu Diplomasi Kurumu koordinatörü Ali Osman Öztürk, Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdür Yrd Ömer Altunsoy, Spor Toto Teşkilat Başkan Yrd Bünyamin Bozgeyik, Gençlik ve Spor Bakanlığı Proje Koordinasyon Daire Başkanı Mehmet Bulut ve daha bir çok misafir teşrif ettiler.

event-news-white

Other News