OUR SOCIAL MEDIA

FOLLOW US

article/bb7e8197978374388a6bd4243eb00c74c.jpg

UDEF Heyeti Kozlukepir Belediyesini Ziyaret Etti

UDEF Başkanı Dr. Mehmet Ali Bolat ve beraberinde ki heyet kurumsal ziyaretler kapsamında Kozlukepir Belediye Başkanı Rıtvan Amet’i ziyaret etti.


UDEF Başkanı Dr. Mehmet Ali Bolat, UDEF Başkan Yardımcısı Orhan Pekçetin, Yurtdışı Çalışmalar Genel Koordinatörü M.Malik Taylan, Tekirdağ Uluslararası Öğrenci Derneği Başkanı Rahim Celep, UDEF Yunanistan İrtibatı Numan Mehmed ve Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Uluslararası öğrenciler Topluluk Başkanı Erkan Molla’dan oluşan UDEF heyeti kurumsal ziyaretler kapsamında, Kozlukepir Belediye Başkanı Rıtvan Amet ile görüştü. UDEF ve uluslararası öğrenci çalışmaları hakkında bilgilendirmelerin yapıldığı görüşmede ortak projeler hakkında da fikir alışverişinde bulunuldu. 


Kendisi de eski bir uluslararası öğrenci olan Başkan Rıtvan Amet, Edirne’de imam hatip lisesini bitirdikten sonra Yıldız Teknik Üniversitesinde İnşaat Mühendisliği bölümünü bitirdiğini belirterek “Uluslararası öğrencilik yaptım ve bu çalışmaların ne kadar kıymetli olduğunu da görüyorum inşallah ilerleyen süreçlerde yapabileceğimiz ortak projeler olacaktır” dedi.


Ziyaret hatıra fotoğrafı çekiminin ardından nihayete erdi.
 

event-news-white

Other News