OUR SOCIAL MEDIA

FOLLOW US

article/bf7c30309b8dc41248916e2e1c885bc59.jpg

UDEF Heyetimizden Samsun Valisine ve Belediye Başkanına Ziyaret

Uluslararası Öğrenci Dernekleri Federasyonu (UDEF) heyetimiz tarafından kurumsal ziyaretler kapsamında Samsun Valiliğine ve Samsun Büyükşehir Belediyesine ziyaret gerçekleştirildi.

 

UDEF Başkan Yardımcımız ve Akademi Birimi Başkanımız Doç. Dr. Osman Akgül, Dış İlişkiler ve Diplomatik İlişkiler Koordinatörümüz Muhammed Malik Taylan, Tanıtım ve Medya Koordinatör Yardımcımız Muhammed Eşref Issa, Samsun Uluslararası Öğrenci Derneği Başkanımız Doç. Dr. Yener Aksoy ile Samsun UÖD Genel Sekreterimiz Kerami Gün’ün yer aldığı heyetimiz tarafından Samsun’da bir dizi ziyaretler gerçekleştirildi. Bu kapsamda Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif DAĞLI ve Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir makamlarında ziyaret edildi.

 

Ziyaret kapsamında yapılan görüşmelerde, Samsun’da eğitim hayatına devam eden uluslararası öğrencilere yönelik çalışmalar gerçekleştiren federasyonumuza (UDEF) bağlı Samsun Uluslararası Öğrenci Derneğimiz hakkında bilgilendirmelerin yapılmasının yanı sıra uluslararası öğrencilere yönelik gerçekleştirilebilecek müşterek projeler üzerine de istişarelerde bulunuldu.

Görüşmelerde ayrıca 1-3 Ekim tarihleri arasında Samsun’da gerçekleştireceğimiz 7. Uluslararası Öğrenci Sempozyumu hakkında güncel bilgiler paylaşılarak, devam eden hazırlıklarla ilgili bilgi verildi.

 

 

 

event-news-white

Other News