OUR SOCIAL MEDIA

FOLLOW US

article/b31bb1aad5a1c469590bb0613e9a364e8.jpeg

UDEF Hizmet İçi Eğitim Programları Başladı

Uluslararası Öğrenci Dernekleri Federasyonu (UDEF) 15 senedir yürütülen uluslararası öğrenci çalışmalarının sonucunda kurulan uluslararası öğrenci derneklerine yönelik “Hizmet İçi Eğitim programları düzenliyor.


Uluslararası Öğrenci Dernekleri Federasyonu (UDEF) 15 senedir yürütülen uluslararası öğrenci çalışmalarının sonucunda kurulan uluslararası öğrenci derneklerine yönelik “Hizmet İçi Eğitim programları düzenliyor. Periyodik olarak düzenlenen “Hizmet İçi Eğitim Programları” kapsamında yeni kurulan derneklerin uluslararası öğrencilere yönelik çalışmalarında etkinliğini arttırmak, tecrübe paylaşımında bulunmak amaçlanıyor. 


Bu kapsamda 14 Aralık Cumartesi günü UDEF merkezinde başlayan Hizmet İçi Eğitim programına Denizli Uluslararası Öğrenci Derneği Başkanı Ali Durmuş ve yönetim kurulu üyeleri, Yalova Karanfil Uluslararası Öğrenci Derneği Başkanı Tekcan Yıldırım ve yönetim kurulu üyeleri  ile Kırklareli Uluslararası Öğrenci Derneği Başkanı Ali Haydar Beşer ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.


UDEF birim koordinatörlerinin “Teşkilatlanma ve UDEF, resmi süreçler, eğitim çalışmaları, öğrenci çalışmaları, eğitim ilişkileri, tanıtım ve yurtdışında UDEF” başlıklı sunumlarını gerçekleştirdiği program, UDEF Başkanı Dr. Mehmet Ali Bolat ile yapılan tecrübe paylaşımı oturumu ile devam etti. Başkan Bolat konuşmasında, tecrübe paylaşımının önemine dikkat çekerek uluslararası öğrenci çalışmasının ümmetin en büyük ve en önemli projelerinden biri olduğunu belirterek, uluslararası öğrenci çalışmalarının ümmetin geleceğinde belirleyici bir etki oluşturacağını ifade etti.

event-news-white

Other News