OUR SOCIAL MEDIA

FOLLOW US

article/f6ed50b8b29e4ec09f7bef7416186dc9.jpeg

UDEF Mali ve İdari İşler Kampı İstanbul’da Gerçekleştirildi

Uluslararası Öğrenci Dernekleri Federasyonu (UDEF) 20 farklı dernekten yaklaşık 40 gönüllünün katılımı ile Mali ve İdari İşler kampını gerçekleştirdi.


Bünyesinde 75 farklı şehirden 64 dernek ve 25 diğer irtibatlarını bulunduran Uluslararası Öğrenci Dernekleri Federasyonu (UDEF), Gaziosmanpaşa İLKSEÇ Vakfı’nda Mali ve İdari İşler kampını gerçekleştirdi. Yaklaşık 40 gönüllünün katılımı ile gerçekleştirilen programda; İHH Mütevelli Heyeti Üyesi Yusuf Bilgin “Zekât Sorumlulukları ve Vakıf Bilinci”, İHH Fon Toplama Koordinatörü Hacı Bayram Şahin “Fon Toplama Usulü”, Babi Âlem Uluslararası Öğrenci Derneği Başkanı Hacı Mehmet Kara, Mihmandar Uluslararası Öğrenci Derneği Başkanı Mehmet Evran, İpekyolu Uluslararası Öğrenci Derneği Başkanı Ebubekir Armağan “Tecrübe Paylaşımları”, UDEF İstanbul Kurumsal İletişim Koordinatörü Necati İşbilen “Kurumsal İletişim Yöntemleri”, İHH Denetleme Kurulu Koordinatörü Yusuf Ziya Dönmez “Resmi İşlemler ve İnsan Kaynakları” başlıkları altında sunumlar gerçekleştirildi.


UDEF’e bağlı derneklerin gönüllü ve sorumlularının yetkin konuma ulaşması amaçlandığı kamp programında, Resmi işlemler ve fonlama yöntemleri ile alakalı istişarelerde bulunuldu.
 

event-news-white

Other News