OUR SOCIAL MEDIA

FOLLOW US

article/bf2e591ac131f440c8046c291e5c70e09.JPG

UDEF Olarak Somali Derneğimizin Açılışını Gerçekleştirdik!

 

Uluslararası Öğrenci Dernekleri Federasyonu olarak yeni derneğimizin açılışını Somali’de gerçekleştirdik.

 

Uluslararası Öğrenci Dernekleri Federasyonu (UDEF) olarak, uluslararası öğrencilere daha çok hizmette bulunabilmek amacıyla dernek ve temsilci sayısını artırmaya devam ediyoruz. Bu kapsamda Somali’de bulunan Zamzam Üniversitesi’nde, Somali Uluslararası Öğrenci Derneğimizin açılışını gerçekleştirdik.  

 

Birçok öğrencinin hazır bulunduğu açılış programımızda, protokol üyeleri yaptıkları konuşmalarla programımızın anlam ve önemini belirtmenin yanı sıra federasyonumuzun hâlihazırda yaptığı çalışmaları ve ilerleyen süreçte yapacağı çalışmaları vurguladı.

Konuşmaların akabinde protokol tarafından kurdele kesilerek ofisimizin açılışı gerçekleştirildi. Programımız, federasyonumuz ve Zamzam Üniversitesi arasında imzalanan protokol anlaşması ile nihayete erdi.

 

Açılış Programımıza, T.C. Somali Büyükelçisi Müsteşarı İsmail Emre Kosif, Zamzam Derneği Başkan Yardımcısı Omar Abdirizak Yusuf, Zamzam Üniversitesi Mütevelli Heyeti Üyesi Mohamed Ahmed Berey, Zamzam Üniversitesi Rektör Vekili ve Rektör Yardımcısı Mohamud Mohamed Hassan, UDEF Başkan Yardımcımız Doç. Dr. Osman Akgül, UDEF Yurtdışı Çalışmalar ve Diplomatik İlişkiler Koordinatörümüz Muhammed Malik Taylan ile Somali Uluslararası Öğrenci Derneği Başkanımız Ahmed Osman Ali katılım sağladı.

 

event-news-white

Other News