OUR SOCIAL MEDIA

FOLLOW US

article/8884e02930.png

UDEF Projeler Koordinatörlüğü uhdesinde 30-31 Aralık tarihlerinde 28 Uluslararası Öğrenci Derneğinden toplamda 45 katılımcı İstanbul’da gerçekleştirilen UDEF Proje Eğitimi'ne iştirak etti.

UDEF Projeler Koordinatörlüğü uhdesinde 30-31 Aralık tarihlerinde 28 Uluslararası Öğrenci Derneğinden toplamda 45 katılımcı İstanbul’da gerçekleştirilen UDEF Proje Eğitimi'ne iştirak etti. 


UDEF Proje Eğitiminin ilk gününde;Proje Nedir?, Proje Aşamaları-Proje Başlatma, Yürütme, Proje Kontrol Etme-Sonlandırma, Proje Tahlili ve Proje Uygulamaları başlıkları altında sunumlar gerçekleştirildi. UDEF Proje Eğitiminin ikinci gününde ise Bakanlıklar Proje Hibeleri, Avrupa Birliği Proje Hibeleri, Proje Yürüten Dernek Temsilcilerinden Tecrübe Aktarımı ve Dikkat Edilecek Hususlar başlıkları işlendi.

UDEF Proje Eğitimi ilk oturumu  UDEF Başkanı Mehmet Ali Bolat’ın açılış konuşması ile başladı. Açılış konuşmasının ardından, İpekyolu Uluslararası Öğrenci Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Volkan Atilla; Proje Nedir?, Proje Aşamaları-Proje Başlatma, Yürütme, Proje Kontrol Etme-Sonlandırma, Proje Tahlili ve Proje Uygulamaları başlıkları ile ilk gün sunumlarını gerçekleştirdi. Sunumlar ve örnek proje tahlili yapıldıktan sonra pratik eğitim aşamasına geçilerek, katılımcılar ile birlikte Uluslararası Pedallar isminde proje yazıldı.

UDEF Proje Eğitiminin ikinci oturumunda ise Bakanlıklar Proje Hibeleri, Avrupa Birliği Proje Hibeleri, Proje Yürüten Dernek Temsilcilerinden Tecrübe Aktarımı ve Dikkat Edilecek Hususlar başlıkları işlendi ve ilk sunuma İlyas İshankulov Bakanlıklar ve Proje Hibeleri başlığı altında başladı. İlyas İshankulov’un sunumunun ardından sırası ile Yılmaz Olcay ve İbrahim Oğuz tarafından, Bakanlıklar Proje Raporlama Sistemi ve Avrupa Birliği Proje Hibeleri sunumları gerçekleştirildi. İkinci gün sunumların ardından Uluslararası Öğrenci Derneği Temsilcileri Proje tecrübe paylaşımlarında bulundu.

UDEF Proje Eğitiminin sonunda katılımcılara eğitimde gerçekleştirilen sunumlar, GSB ve İçişleri Proje Örnekleri ve Katılım sertifikası verildi.

event-news-white

Other News