OUR SOCIAL MEDIA

FOLLOW US

article/b2873_pczHKjh.jpg

UDEF ve UID Ortak Çalıştay Düzenledi

UDEF Uluslararası Öğrenci Dernekleri Federasyonu ve UID Uluslararası Demokratlar Birliği geçtiğimiz hafta Federasyon merkezinde ortak çalıştay düzenledi.

 

UDEF Merkezinde düzenlenen çalıştayda Yurtdışı Çalışmalar Birimi Genel Koordinatörü Muhammed Malik Taylan, Avrupa ve Amerika Ülkeleri Koordinatörü Emre Eryılmaz, Afrika Ülkeleri Koordinatörü Hussein Alhassan, Asya Ülkeleri Koordinatörü Muhammed Salah Uddin, Ortadoğu Ülkeleri Koordinatörü Yasin Arzık, UDEF İstanbul Teşkilatlanma Koordinatörü Yunus Tatlı, UDEF Tanıtım Koordinatörü Yasir Alkan, Ankara Kurumsal İletişim Başkanı Mehmet Enes Arıkan, UDEF Projeler Birimi Koordinatör Yardımcısı Furkan Açıkgöz, Mihmandar Uluslararası Öğrenci Derneği Başkanı Mehmet Evran ve Bab-ı Âlem Uluslararası Öğrenci Derneği Başkan Yardımcısı Emin Sandık, UDEF ve UDEF'e bağlı Uluslararası Öğrenci derneklerinin faaliyetlerine yönelik sunumlar yaptı. 

 

UID Uluslararası Demokratlar Birliği Teşkilatlanma Başkanı Kenan Aslan,  Gençlik Başkanı Metehan Çapacı ve Üniversiteliler Başkanı Vildan Yıldırım'ın da UID'in çalışmalarına yönelik sunumlarını gerçekleştirdiği çalıştayda, Avrupa ülkelerinde Uluslararası Öğrencilik çalışmaları ile ilgili izlenmesi gereken yollar ve uygulanabilecek faaliyetler üzerine istişarelerde bulunuldu. Ayrıca Fransa, Hollanda ve Almanya'da gerçekleştirilecek 12. Uluslararası Öğrenci Buluşmaları ile ilgili de görüşüldü.

event-news-white

Other News