OUR SOCIAL MEDIA

FOLLOW US

article/b538ecd39659d4df2a02ff98cf5e455a3.jpeg

UDEF’ten Dışişleri Bakan Yardımcısı Kıran’a Ziyaret

         Uluslararası Öğrenci Dernekleri Federasyonu (UDEF) Başkanı Doç. Dr. Osman Akgül beraberindeki heyetle birlikte Dışişleri Bakan Yardımcısı Yavuz Selim Kıran’a ziyarette bulundu.

 

         Başkan Akgül, bu zamana kadar UDEF’e verdiği desteklerden dolayı Yavuz Selim Kıran Beyefendiye teşekkürlerini iletti. Ziyaret kapsamında uluslararası öğrencilere yönelik yapılacak çalışmalar, yurt dışında gerçekleştirilecek programlar hakkında istişarelerde bulunuldu. Ayrıca Türkiye mezunlarına yönelik yurt dışında ortak olarak gerçekleştirilecek olan Mezun Günü programlarının organize edilmesi noktasında fikir alışverişinde bulunuldu.

 

         UDEF’in üstlendiği misyonu ve ortaya koyduğu vizyonu çok kıymetli; gerçekleştirdiği faaliyetleriyse çok önemli bulduğunu dile getiren Kıran, çalışmaları sürdürülebilir kılma noktasında dirsek temasında bulunmanın gerekliliğini işaret etti. 

 

         Başkan Akgül’e Başkan Yardımcıları M. Malik Taylan, Ercan Akcan ile Özel Kalem Müdürü Aslan Bekiroğlu’nun eşlik ettiği ziyaret, hatıra fotoğraflarının çekilmesinin ardından nihayete erdi.

event-news-white

Other News