OUR SOCIAL MEDIA

FOLLOW US

article/3015c3c1fb.jpg

UDEF’e bağlı uluslararası öğrenci derneklerinin birimlerinde görev alan misafir öğrencilere, UDEF merkezi ve Bâb-ı Âlem Uluslararası Öğrenci Derneği’nde teşkilat eğitimi gerçekleştirildi.

UDEF’e bağlı uluslararası öğrenci derneklerinin birimlerinde görev alan misafir öğrencilere, UDEF merkezi  ve Bâb-ı Âlem Uluslararası Öğrenci Derneği’nde teşkilat eğitimi gerçekleştirildi.

23 Şubat Cuma günü  Uluslararası Öğrenci Dernekleri Federasyonu(UDEF) merkezinde gerçekleştirilen teşkilat eğitimlerinin ilk gününde 11 farklı İl’den uluslararası öğrenci dernekleri birim sorumlusu misafir öğrenciler katıldı. UDEF birimleri ile tanışan uluslararası öğrenci dernekleri birim sorumlusu misafir öğrenciler, UDEF Başkanı Dr. Mehmet Ali Bolat ile de bir araya gelerek UDEF’in genel durumu hakkında kendisinden bilgiler aldı. Cuma namazını hep birlikte Eyüp Fethi Çelebi Camii’nde kılındıktan sonra serbest kürsü oturumu ile program devam etti. Uluslararası öğrenci çalışmalarında karşılaşılan sorunlar üzerine konuşmalar gerçekleştiren birim sorumlusu misafir öğrenciler bu sorunlara hep birlikte istişare ederek çözüm yolları aradı.

Teşkilat eğitimlerinin 2.gününde ise misafir öğrenciler Bâb-ı Âlem Uluslararası Öğrenci Derneği’nde tecrübe paylaşımı programına katılarak Bâb-ı Âlem Uluslararası Öğrenci Derneği birimleri ile tanıştılar. Uluslararası öğrenci çalışmalarında ciddi bir birikime sahip olan Bâb-ı Âlem Uluslararası Öğrenci Derneği birimleri, deneyim ve tecrübelerini görevli misafir öğrencilere aktardı.

event-news-white

Other News