OUR SOCIAL MEDIA

FOLLOW US

article/bb3ad5e9886be4258937d2dac0568a5fe.jpeg

UDEF’ten Malatya Çıkarması

         Uluslararası Öğrenci Dernekleri Federasyonu (UDEF) Başkanımız Doç. Dr. Osman Akgül ve beraberindeki federasyon heyetimiz tarafından kurumsal ziyaretler kapsamında Malatya Valiliğine, Malatya Büyükşehir Belediyesine, İnönü Üniversitesine, Battalgazi Belediyesine ve Yeşilyurt Belediyesine bir dizi ziyaret gerçekleştirildi.

         Malatya ziyareti kapsamında Malatya Valisi Aydın Baruş, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, İnönü Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kızılay, Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder ve Yeşilyurt Belediye Başkan Vekili Naci Şavata makamında ziyaret edildi.

         Yapılan görüşmelerde ülkemizdeki uluslararası öğrencilik hareketliliği ve bu hareketliliğin Malatya açısından önemi, UDEF ve UDEF’in yaptığı/yapacağı çalışmalar hakkında bilgi verildi. Ayrıca uluslararası öğrenci noktasında ileriye dönük yapılabilecek iş birlikleri üzerinde duruldu.

         UDEF Başkanımız Doç. Dr. Osman Akgül’e ziyaretler esnasında Başkan Yardımcımız Adnan Oğuz, 6. Bölge Başkanımız Mehmet Fatih Gök, Malatya İHH İnsani Yardım Derneği Başkanı Ömer Derin ve Malatya Misafir Öğrenci Derneği (MİSA) Başkanı Murat Kızluk eşlik etti.

*Ziyarete ilişkin fotoğraflar alttaki galeride yer almaktadır.*

event-news-white

Other News