OUR SOCIAL MEDIA

FOLLOW US

article/ba215f182aa3f453485b81eac1656d378.jpg

UDEF'ten Sakarya Büyükşehir Belediyesine Teşekkür Ziyareti

UDEF Uluslararası Öğrenci Dernekleri Federasyonu, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’yi teşekkür ziyaretinde bulundu.


UDEF Uluslararası Öğrenci Dernekleri Federasyonu Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Osman Akgül, UDEF Yurtdışı Çalışmalar Koordinatörü ve 6. Uluslararası Öğrenci Sempozyumu Organizasyon Komitesi Başkanı Muhammed Malik Taylan ve UDEF Yurtdışı Çalışmalar Koordinatör Yardımcısı ve 6.Uluslararası Öğrenci Sempozyumu Komite Üyesi Emre Eryılmaz, Sakarya Yedirenk Uluslararası Öğrenci Derneği Başkanı Bünyamin Göl ile beraber 6. Uluslararası Öğrenci Sempozyumu kapsamında Sakarya Büyükşehir Belediye başkanı Ekrem Yüce’ye teşekkür ziyaretinde bulundu.


5-6 Aralık 2020 tarihlerinde online (çevrim içi) gerçekleştirilen 6. Uluslararası Öğrenci Sempozyumu ile ilgili değerlendirmelerde bulunulan ziyarette, böylesine bir etkinliğin olağanüstü şartlar yaşadığımız şu günlerde büyük bir başarı ile gerçekleştirilmiş olmasına çok sevindiğini belirten Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, UDEF'e ve organizasyonda emeği geçen herkese teşekkürlerini iletti.


Ziyaret, Doç. Dr. Osman Akgül'ün Başkan Ekrem Yüce’ye UDEF adına hediye takdimi ile sona erdi.

event-news-white

Other News