OUR SOCIAL MEDIA

FOLLOW US

article/bae843778baae4a5280e1b5a2d84041fa.JPG

UDEF’ten Samsun Büyükşehir Belediye Başkanına Ziyaret

UDEF Başkanı Dr. Mehmet Ali Bolat ve beraberindeki heyet, kurumsal ziyaretler kapsamında Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’i makamında ziyaret etti.


UDEF Başkanı Dr. Mehmet Ali Bolat, UDEF Başkan Yardımcısı ve Uluslararası Öğrenci Sempozyumu Bilim Kurulu Başkanı Doç. Dr. Osman Akgül, UDEF Yurtdışı Çalışmalar Koordinatörü ve Uluslararası Öğrenci Sempozyumu Organizasyon Komitesi Başkanı Muhammed Malik Taylan, Samsun Uluslararası Öğrenci Derneği Başkanı Doç. Dr. Yener Aksoy ve Genel Sekreteri Kerami Gün’den oluşan UDEF heyeti, kurumsal ziyaretler kapsamında; Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’i ziyaret etti.

 
Samsun’da eğitim hayatına devam eden uluslararası öğrencilere yönelik çalışmalar gerçekleştiren UDEF’e bağlı Samsun Uluslararası Öğrenci Derneği hakkında da bilgilendirmelerin yapıldığı görüşmede, uluslararası öğrencilere yönelik gerçekleştirilebilecek müşterek projeler üzerine de istişarelerde bulunuldu.Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Samsun’da gerçekleştirilen uluslararası öğrenci çalışmalarını ilgi ile takip ettiğini belirterek, “ Her yıl farklı şehirlerde ki üniversitelerde düzenlenen Uluslararası Öğrenci Sempozyumu’nun 7.’si ilimiz için  fark yaratacak bir çalışma olacak. Bu güzel organizasyon için şehrimizin ev sahipliği yapacak olması mutluluk verici” dedi.
 

event-news-white

Other News