OUR SOCIAL MEDIA

FOLLOW US

article/60817074d8e84d96a6bddfbcabdb5701.jpeg

UDEF'ten TRT Haber’e Ziyaret

Uluslararası Öğrenci Dernekleri Federasyonu (UDEF) Başkanı Dr. Mehmet Ali Bolat, 12.Uluslararası Öğrenci Buluşması ziyaretleri kapsamında, TRT Haber Kanal Koordinatörü Yahya Bostan’ı ziyaret etti.


Uluslararası Öğrenci Dernekleri Federasyonu (UDEF) Başkanı Dr. Mehmet Ali Bolat'ı, TRT Haber Kanal Koordinatörü Yahya Bostan karşılarken, UDEF Tanıtım Koordinatörü Yasir Alkan’da ziyarette hazır bulundu.


TRT’nin çalışmalarını yakından takip ettiklerini belirten Bolat, bu sayede Türkiye'nin sesinin dünyaya duyurulduğunu anlattı. UDEF ve 12.Uluslararası Öğrenci Buluşması etkinlikleri hakkında bilgilendirmelerde bulunan Bolat, uluslararası öğrenci kavramının medya aracılığı ile daha geniş kitlelere duyurulması konusunda da istişarelerde bulundu.


Görüşme, UDEF Başkanı Dr. Mehmet Ali Bolat’ın, TRT Haber Kanal Koordinatörü Yahya Bostan’a hediye plaketi takdimi ve hatıra fotoğrafı çekiminin ardından son buldu. Nazik kabullerinden ve misafirperverliklerinden dolayı, TRT Haber Kanal Koordinatörü Yahya Bostan’a ve TRT Haber’e teşekkür ederiz.

event-news-white

Other News