OUR SOCIAL MEDIA

FOLLOW US

article/b5e28f18b86da421d809dc313622daed8.jpeg

UDEF’ten Trakya Üniversitesi Rektörüne Sempozyum Teşekkürü

UDEF heyeti, 5. Uluslararası Öğrenci Sempozyumu teşekkür ziyaretleri kapsamında Trakya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu’na teşekkür ziyaretinde bulundu.


5. Uluslararası Öğrenci Sempozyumu Organizasyon Komite Başkanı Osman Akgül, Organizasyon Genel Koordinatörü Muhammed Malik Taylan ve Organizasyon Genel Koordinatör yardımcıları Yunus Tatlı ve Emre Eryılmaz, Trakya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu'na, sempozyum kapsamında verdikleri destek ve katkılar için teşekkür ziyaretinde bulundu. Trakya Üniversitesi Dış İlişkiler ve Araştırma Merkezi Müdürü Doç. Dr. Murat Türkyılmaz'ın da hazır bulunduğu görüşmede, sempozyumun çok başarılı ve faydalı olduğunu ifade eden Tabakoğlu, uluslararası öğrencilerin sempozyuma gösterdikleri ilginin muazzam olduğunu dile getirerek Türkiye'ye daha fazla uluslararası öğrenci gelmesi için daha büyük şevk ve gayretle çalışacaklarını ifade etti. 


UDEF'in 5. Uluslararası Öğrenci Sempozyumunu çok başarılı bir şekilde organize ve koordine ettiğini ifade eden Tabakoğlu, başta UDEF Başkanı Dr. Mehmet Ali Bolat'a ve 5. Uluslararası Öğrenci Sempozyumu Organizasyon Komitesi Başkanı Osman Akgül'e olmak üzere bütün UDEF ailesi ve öğrencilerine teşekkür etti.
 

event-news-white

Other News