OUR SOCIAL MEDIA

FOLLOW US

article/becbc18c71385406ab1e9f0c18107956b.jpeg

UDEF’ten Türkiye Cumhuriyeti Senegal Büyükelçisine Ziyaret

Uluslararası Öğrenci Dernekleri Federasyonu (UDEF) tarafından Aralık ayının başında 6.’sı düzenlenen Uluslararası Öğrenci Sempozyumunun organizasyon komitesi heyeti sempozyumun açılış konferansını gerçekleştiren Türkiye Cumhuriyeti Senegal Büyükelçisi Prof.Dr.Ahmet Kavas ziyaret etti.


Uluslararası Öğrenci Dernekleri Federasyonu Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Osman Akgül, UDEF Yurtdışı Çalışmalar Koordinatörü ve 6. Uluslararası Öğrenci Sempozyumu Organizasyon Komitesi Başkanı Muhammed Malik Taylan ve UDEF Yurtdışı Çalışmalar Koordinatör Yardımcısı ve 6.Uluslararası Öğrenci Sempozyumu Komite Üyesi Emre Eryılmaz, ve UDEF’e bağlı Babı Alem Uluslararası Öğrenci Derneği Başkanı Yunus Tatlı, Mihmandar Uluslararası Öğrenci Derneği Başkanı Mehmet Evran, Selam Uluslararası Öğrenci Derneği Başkanı Emin Sandık ve Turkuaz Uluslararası Öğrenci Derneği Genel Sekreteri Ercan Akcan’dan oluşan heyet 6.Uluslararası Öğrenci Sempozyumu teşekkür ziyaret kapsamında  sempozyumun açılış konferansını gerçekleştiren Türkiye Cumhuriyeti Senegal Büyükelçisi Prof.Dr.Ahmet Kavas ziyaret etti.


UDEF Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Osman Akgül, Türkiye Cumhuriyeti Senegal Büyükelçisi Prof.Dr.Ahmet Kavas‘a 6.Uluslararası Öğrenci Sempozyumunda uluslararası öğrencilerimiz için vermiş olduğu güzel mesaj ve temennilerden dolayı teşekkürlerini iletti. 


Türkiye Cumhuriyeti Senegal Büyükelçisi Prof.Dr.Ahmet Kavas’ta bu çalışmaların öneminin büyük olduğunu ve ülkemizdeki öğrenci çalışmalarının daha da artması gerektiğini vurguladı. 


Görüşme hediye takdiminin ardından çektirilen hatıra fotoğrafı ile nihayete erdi.

event-news-white

Other News