OUR SOCIAL MEDIA

FOLLOW US

article/331810983f.png

Uluslararası öğrenciler dernekleri federasyonu olarak düzenlediğimiz Türkiye’nin çeşitli şehirlerinde ve üniversitelerinde okuyan misafir öğrencilerin katıldığı “Uluslararası Öğrenciler Eğitim Programı” 8’nci hafta ile birlikte sona erdi.

 Uluslararası Öğrenci Dernekleri Federasyonu olarak düzenlediğimiz,  Türkiye’nin çeşitli şehirlerinde ve üniversitelerinde okuyan misafir öğrencilerin katıldığı “Uluslararası Öğrenciler Eğitim Programı” sona erdi. Darıca Basın İlan Kurumu Tesislerinde icra edilen seminer ve etkinliklerle öğrencilerin farklı konularda bilinçlenmesi amaçlandı. Her hafta farklı konuşmacıların sunum yaptığı programda, farklı ülkelerden uluslararası öğrencilerin birbiriyle kaynaşması, eğitim hayatları boyunca topluma faydalı olmanın farkındalığının kazanılması ve eğitim sonrası hayatlarına yönelik vizyon ve misyon sahibi olmalarına yönelik çalışmalar yapıldı.

 Sekiz hafta süren programa Türkiye'nin 43 şehrindeki üniversitelerde okuyan 76 ülkeden 585 öğrenci katıldı. Bu programdan çok yararlandıklarını ifade eden öğrenciler burada yeni arkadaşlıklar da edindiklerini belirttiler.

event-news-white

Other News