OUR SOCIAL MEDIA

FOLLOW US

article/490f3423dc.jpg

“İstanbul’da okuyan Uluslararası Öğrencilerin Mesleki ve Kişisel Gelişimi Projesi” başlamış bulunmaktadır.

Türkiye’nin kültürel ve bilimsel sermayesinden en iyi şekilde faydalanabilmeniz açısından Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı ve TEKDER (Teknik Elemanlar Derneği) İstanbul Şubesinin birlikteliğinde hazırlanan “İstanbul’da okuyan Uluslararası Öğrencilerin Mesleki ve Kişisel Gelişimi Projesi” başlamış bulunmaktadır.

Proje ile derslerinizden arta kalan zamanlarda sektörel fuarlara, alanında uzman kişilerce verilecek seminerlere, büyük proje ve fabrikalara düzenlenecek teknik gezilere katılabilecek ve önde gelen kurumlarda staj yapabileceksiniz.

Mesleki ve Kişisel gelişiminize katkı sağlayacak bu program ile hem yaşadığınız şehri yakından tanıma fırsatına sahip olacaksınız hem de programdaki diğer misafir öğrencilerle paylaşımda bulunma imkanı yakalayacaksınız.

Daha detaylı bilgi almak için http://ytb.tekderistanbul.org/ adresini ziyaret ediniz. Etkinliklerden haberdar olmak ve programa katılım için http://ytb.tekderistanbul.org/ web sitesindeki iletişim formunu doldurabilirsiniz.

TEDKER İstanbul Şubesi

Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı

event-news-white

Other News